Gatelys

I hovedsak har det vært slik at eierne (lyslag / lysforeninger) av gatelysstrekk har hatt ansvar for vedlikeholdet mens kommunen har dekket strømregningen. For spørsmål/feil på linjene må dette rettes direkte til kontaktperson. 

Kontaktperson for forskjellige områder finnder du i tabellen under.
 

Kontaktperson

Område

Telefonnummer

E-post / Adresse

Kjell Henrik Hansen

Farveisa til Straumsnes

99643104

Kjell-hh@online.no

Ingrid Lekven Straume 95726011  

Helge Fredriksen

Nykvåg

41682961

 

Elin Dahl

Hovden

45663747

elin_dahl@live.no

Kurt Dahl

Kleppelv brua til Kattberget

91188438

Kurt.dahl@vkbb.no

Viggo Johnsen

Haugnes

97169662

viggo@fiskeriparken.no

Hugo Larsen

Fjærvoll Skolekrets
Føre, Fjærvoll, Gimstad

99643133

Hugo56larsen@gmail.com

Magnus Nilsen

Eidet

76139355
95731132
 

Eidet Vel v/Magnus Nilsen
Risnesveien 44
8475 Straumsjøen

Allgeir Ellingsen

Haugsnes

47326337

Guvågveien 97, 8475 Straumsjøen

Julian Ingebrigtsen

Sund

90535756

 

Svein-O Sannes

Auvåg

95220668

 

May-Kristin Nerdal

Kråkberget

90679954

rorasmay@online.no

Signor Tande

Vea

41306541

 

Geir-Viggo Pedersen

Skålbrekka

90909082

post@botaxi.no

Kjell k. Olsen

Vinje - Mehøgda

 

Kjellk.olsen@vkbb.no

Bent Arne Ingebrigsen

Haugen

90094272

 

Einar Rygg

Gustad - Kvalvik

76139210

Einar.rygg@gmail.com

Hans E Jensen

Ringstad, Ringstadåsen, Pollen

41288757

hansejensen@gmail.com

Torfinn Steffensen

Presthaug

41667559

 

Carina Skagtun

Høgmyra

91163349

c.skagtun@hotmail.com

Karen Antonsen Røsnes 91157931  

 

Tips en venn Skriv ut