Kontakt oss

Fellestjenesten

Åpningstid : Mandag til fredag kl 08.00 - 16.00 
(mai til september stenger vi kl 15.30)

Tlf. 76 11 42 00
Post/besøks-adresse: Rådhuset, Veaveien 50, 8475 Straumsjøen
E-post: post@boe.kommune.no
Org.nr 945 452 676

 
Anne-Lise W. Robertsen
leder fellestjenesten / arkivleder
Tlf: 76 11 43 06 / Mobil: 994 00 665
E-post: 
anne.lise.robertsen@boe.kommune.no
Astrid Ramberg
førstesekretær
Tlf: 76 11 43 19
E-post: astrid.ramberg@boe.kommune.no
Tove Jakobsen
førstesekretær
Tlf: 76 11 43 28
E-post: tove.jakobsen@boe.kommune.no
Torill Berdal Robertsen
sekretær
Tlf: 76 11 43 12
E-post: torill.robertsen@boe.kommune.no
Grete Flatøy Olsen
formannskapssekretær
Tlf: 76 11 43 27
E-post: grete.olsen@boe.kommune.no
Tips en venn Skriv ut